side

FinTech Corporate Tilmeld dig

Som abonnent vil du få fri adgang til vores konstant opdateret bibliotek af hvidbøger, analyserapporter, case studier, webinar og løsninger.

For at give dig adgang til denne gratis tjeneste, kan vi være nødt til at dele dine firmarelaterede kontaktoplysninger med virksomheder, hvis indhold du vælger at få vist på dette websted. Som en del af registreringen holder vi dig opdateret med aktuel teknologiresearch og aktuelle analyser via vores ugentlige nyhedsbreve.

Om os

For at tilføje dit indhold til vores online bibliotek af teknologiressourcer, klik venligst her...

Ledergruppe

Gerry Rhoades-Brown

Administrerende direktør

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

International kundedirektør

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

Vicepræsident for salg DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com

Daniel Greenaway

Kundedirektør

daniel.greenaway@headleymedia.com

Rachael Denman

Ledende kundechef

rachael.denman@headleymedia.com

Matt Newman

Ledende kundechef

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Ledende kundechef

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Kundechef

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Kundechef

will.pownall@headleymedia.com